Marka grafenowa GET®

Miło mi poinformować, że Instytut Mikroelektroniki i Fotoniki, Sieć Badawcza Łukasiewicz (IMiF) powołał ostatnio do życia polską markę związaną z grafenem. Nazywa się GET® lub Graphene Epitaxy Technologies. Marka będzie oferować wysokiej jakości grafen epitaksjalny na węgliku krzemu, usługi certyfikacyjne i wysokotemperaturowe czujniki pola magnetycznego działające na zasadzie efektu Halla.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.graphene2get.com.

Marka GET® zostanie szeroko wykorzystana jako narzędzie marketingowe do reklamowania umiejętności polskich naukowców i technologów. Chodzi tutaj nie tylko o umiejętności w zakresie wytwarzania grafenu i urządzeń grafenowych, ale także np. w zakresie charakteryzacji grafenu! Tutaj zespół ZFPiN ma już pewne doświadczenie, ponieważ od kilku lat współpracujemy z IMiF w zakresie testowania czujników grafenowych pod kątem przyszłych zastosowań w tzw. środowiskach ekstremalnych. Chodzi tu środowiska podwyższonej lub obniżonej temperatury, czy też szkodliwego promieniowania jonizującego, np. występującego w przyszłych reaktorach termojądrowych. Wspólnie z IMiF stworzyliśmy na przestrzeni ostatnich lat szereg publikacji stanowiących dodatkowy wkład w markę. >>> TUTAJ <<< znajdziecie listę referencji IMiF, a także naszych wspólnych, które razem stanowią naukową ścieżkę prowadzącą do powstania marki GET®

Serdecznie gratulujemy osiągnięcia, a wszystkich zainteresowanych współpracą w zakresie grafenu, czy to naukową, czy komercyjną, zapraszamy do kontaktu z nami lub bezpośrednio z GET®!